Paulina Raszewska już 3 marca podczas gali KSW 42 zadebiutuje w Konfrontacji Sztuk Walki. Zawodniczka na nieco ponad dwa tygodnie przed swoim pojedynkiem pochwaliła się aktualną formą. Jej zdjęcie z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi kobiecego ciała!

Bohaterka KSW chwali się ciałem i aktualną formą! [FOTO]

Raszewska na KSW 42

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Rywalką Pauliny Raszewskiej podczas łódzkiej gali KSW będzie inna debiutantka w formule mieszanych sztuk walki, Karolina Owczarz. Ta druga jest z pewnością znana każdemu fanowi sportu, gdyż do niedawna była znana przede wszystkim z roli dziennikarki Polsatu Sport.

Owczarz, wbrew pozorom, nie jest totalną amatorką. Do tej pory trenowała boks, w którym wielokrotnie zdobywała tytuł mistrzyni Polski oraz medale na różnych imprezach, także tych międzynarodowych.

Raszewska to z kolei najlepsza zawodniczka sandy w naszym kraju. W KSW miała walczyć już w 2012 roku, ale wówczas plany organizatorów i samej wojowniczki uległy zmianie i do jej starcia w oktagonie ostatecznie nie doszło.

Piękne ciało i piękna forma

Wszyscy, którzy nie są jeszcze przekonani co do tego, czy warto obejrzeć KSW 42, Paulina Raszewska postanowiła przekonać w portalu Facebook. Sportsmenka zamieściła zdjęcie, w którym pochwaliła się aktualną formą. Na komentarze, głównie przedstawicieli płci brzydkiej, nie trzeba było zbyt długo czekać.

Bez napinki 😂🥊Poniedziałek bez czekałtu to poniedziałek stracony!Keep your chin up!😎💖🙏🏻 Forma dzięki:@…

Publié par Paulina Raszewska sur lundi 12 février 2018

Jak widzimy na zdjęciu, Raszewska jest już gotowa do starcia z Owczarz. Pozostaje mieć nadzieję, że wraz z wyglądem pójdą w parze także umiejętności w MMA!

KSW 42 u bukmacherów

Paulina Raszewska jest faworytką starcia z Owczarz. Na jej zwycięstwo kurs u legalnego bukmachera LvBET wynosi zaledwie 1.47, przy czym na jej przeciwniczkę jest to o ponad złotówkę więcej!

etoto bonus na mundial