To może być prawdziwy rarytas dla wszystkich fanów MMA! Włodarze organizacji UFC planują zorganizować rewanż pojedynku Michaela Bispinga z Rashadem Evansem! 

Ostatnie starcie obu wojowników miało miejsce ponad dziesięć lat temu, a dokładnie to w 2007 roku podczas UFC 78. Wówczas górą był Rashad Evans, który jednogłośnie zwyciężył na punkty.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Pracownicy UFC chcieliby, aby rewanż miał miejsce w trakcie imprezy UFC Fight Night, która odbędzie się 17 marca w stolicy Wielkiej Brytanii, Londynie.

Michael Bisping

Michael Bisping urodził się 28 lutego 1979 roku w Nikozji. Początkowo trenował kickboxing oraz karate. W tej pierwszej dyscyplinie osiągnął nawet mistrzostwo swojego kraju. Zawodnik w zawodowej karierze MMA stoczył 38 walk – zwyciężył w 30 z nich.

Rashad Anton Evans znany jest wszystkim fanom mieszanych sztuk walki jak „Suga”. Mierzy 180 centymetrów wzrostu i waży ponad 90 kilogramów. Debiutował 10 kwietnia 2004 roku w pojedynku przeciwko Dennisowi Reedowi. W ostatnich latach nie radził sobie na lepiej. Swój ostatni bój stoczył podczas UFC on FOX 19. Jego rywalem był Glover Teixeira, który zwyciężył na punkty w pierwszej rundzie.

Informacja na temat rewanżowej walki Evansa z Bispingem jest na razie niepotwierdzona. Na oficjalnej stronie UFC nie ma żadnej informacji na ten temat. Plotki pochodzą z portalu MMAfighting.com, który z pewnością można nazwać wiarygodnym.

Podczas grali UFC Fight Night odbędzie się 10 pojedynków. Oficjalny fight card na chwilę obecną wygląda następująco, ale prawdopodobnie wkrótce zostanie wzbogacony o kolejne, znane nazwiska:

UFC Fight Night

etoto bonus na mundial