W czerwcu na KSW 44 obejrzymy w akcji Klebera Koike Erbsta i Marcina Wrzoska, którzy zmierzą się w pojedynku o pas mistrzowski kategorii piórkowej. Zapowiada się niezwykle pasjonująca walka dwóch byłych mistrzów Konfrontacji Sztuk Walki!

Będzie wielki rewanż na KSW 44!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Rywal polskiego zawodnika, Japończyk o brazylijskich korzeniach, to prawdziwy weteran KSW. Ostatni raz wystąpił na gali 41, kiedy to w fenomenalny sposób poradził sobie z Arturem Sowińskim. Panowie mają sobie coś do udowodnienia, gdyż do ich starcia doszło na KSW 39. Wówczas górą był Erbst, a za swój ówczesny sukces otrzymał tytuł mistrzowski kategorii piórkowej.

„Polskie Zombie” także ma za sobą zwycięstwo z Arturem Sowińskim, a ostatni występ odnotował na KSW 41. Z racji tego, że pod koniec ubiegłego roku zaprezentował się w klatce bardzo dobrze, włodarze Konfrontacji Sztuk Walki postanowili umieścić go w jednym z głównych pojedynków czerwcowej imprezy w Ergo Arenie.

KSW 44 startuje o godzinie 20.00 w dniu 9 czerwca. Main eventem będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem. Wiadomo już, że odwołany został występ Borysa Mańkowskiego, którego ma zastąpić utalentowany i dobrze znany wszystkim kibicom, Michał Materla.

Kleber Koike Erbst posiada rekord 23-4-1, 2 KO, 19 Sub, natomiast Wrzosek – 13-4, 5 KO, 3 Sub. To jednak nie liczby, a ludzie toczą pojedynki. Kto okaże się górą w tym? Tego dowiemy się już za nieco ponad miesiąc!

etoto bonus na mundial