Maciej Kawulski nie wyklucza, że dojdzie za jakiś czas do rewanżu walki pomiędzy Popkiem a Tomaszem Oświecińskim. Współwłaściciel KSW podał taką informację w wywiadzie udzielonym portalowi Wirtualna Polska. 

Popek rewanż KSW

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Popek stawiany był w roli faworyta w walce z Oświecińskim, dla którego starcie z raperem było zupełnym debiutem w MMA. Mimo wszelkim opiniom ekspertów, to właśnie aktor znany z produkcji Patryka Vegi wyszedł zwycięsko z pojedynku. Po walce był niezwykle zmęczony do tego stopnia, że jego sekundanci musieli posadzić go na małym krzesełku.

Oświeciński deklarował chęć powrotu do klatki po walce z Popkiem. Wyzwał nawet na pojedynek Artura Szpilkę, boksera, z którym od dłuższego czasu jest w konflikcie. W najbliższym czasie raczej do spotkania obu panów nie dojdzie, chociaż nie jest to na sto procent wykluczone.

Oświeciński KSW

Tymczasem od pewnego czasu mówi się o tym, że Popek chciałby zrewanżować się swojemu ostatniemu rywalowi za porażkę. Głos w tej sprawie zabrał nawet Maciej Kawulski z federacji KSW. W rozmowie z portalem Wirtualna Polska, nie wykluczył organizacji tej walki, ale jednocześnie podkreślił, że obaj zawodnicy muszą najpierw udowodnić swoje umiejętności w starciach z innymi.

Współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki powiedział:

Jest duża szansa, że ten pojedynek doczeka się rewanżu. Po pierwsze – obaj panowie nie są zainteresowani takim natychmiastowym „rematchem”. Po drugie – rozłożenie ich w skali roku jest takie, że w pierwszej połowie roku zobaczymy Tomka Oświecińskiego, a w drugiej połowie roku – po wakacjach – zobaczymy „Popka”. W związku z tym – jeśli ma dojść do rewanżu – to na pewno nie w pierwszej walce. Oni muszą udowodnić, pokazać gdzie są w innych zestawieniach. Jeżeli jeden i drugi wygrają, to myślę, że nawet w kolejnym starciu taki „rematch” miałby sens.”

Freak fight pomiędzy Popkiem a Oświecińskim odbył się dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia w minionym roku.

etoto bonus na mundial