Maciej Kawulski nie wyklucza, że dojdzie za jakiś czas do rewanżu walki pomiędzy Popkiem a Tomaszem Oświecińskim. Współwłaściciel KSW podał taką informację w wywiadzie udzielonym portalowi Wirtualna Polska. 

Popek rewanż KSW

Popek stawiany był w roli faworyta w walce z Oświecińskim, dla którego starcie z raperem było zupełnym debiutem w MMA. Mimo wszelkim opiniom ekspertów, to właśnie aktor znany z produkcji Patryka Vegi wyszedł zwycięsko z pojedynku. Po walce był niezwykle zmęczony do tego stopnia, że jego sekundanci musieli posadzić go na małym krzesełku.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Oświeciński deklarował chęć powrotu do klatki po walce z Popkiem. Wyzwał nawet na pojedynek Artura Szpilkę, boksera, z którym od dłuższego czasu jest w konflikcie. W najbliższym czasie raczej do spotkania obu panów nie dojdzie, chociaż nie jest to na sto procent wykluczone.

Oświeciński KSW

Tymczasem od pewnego czasu mówi się o tym, że Popek chciałby zrewanżować się swojemu ostatniemu rywalowi za porażkę. Głos w tej sprawie zabrał nawet Maciej Kawulski z federacji KSW. W rozmowie z portalem Wirtualna Polska, nie wykluczył organizacji tej walki, ale jednocześnie podkreślił, że obaj zawodnicy muszą najpierw udowodnić swoje umiejętności w starciach z innymi.

Współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki powiedział:

Jest duża szansa, że ten pojedynek doczeka się rewanżu. Po pierwsze – obaj panowie nie są zainteresowani takim natychmiastowym „rematchem”. Po drugie – rozłożenie ich w skali roku jest takie, że w pierwszej połowie roku zobaczymy Tomka Oświecińskiego, a w drugiej połowie roku – po wakacjach – zobaczymy „Popka”. W związku z tym – jeśli ma dojść do rewanżu – to na pewno nie w pierwszej walce. Oni muszą udowodnić, pokazać gdzie są w innych zestawieniach. Jeżeli jeden i drugi wygrają, to myślę, że nawet w kolejnym starciu taki „rematch” miałby sens.”

Freak fight pomiędzy Popkiem a Oświecińskim odbył się dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia w minionym roku.

etoto bonus na mundial

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here