Karol Bedorf po półtorarocznej przerwie wraca do klatki. Już na KSW 44 zobaczymy go w akcji podczas starcia z Mariuszem Pudzianowskim. Zawodnik ze Szczecina pochwalił się swoją aktualną formą!

Bedorf pokazuje formę przed starciem z Pudzianowskim! [VIDEO]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

O walce Bedorfa z Pudzianowskim mówi się od dłuższego czasu. Organizatorzy KSW także nie ukrywają, że do tego pojedynku dojdzie, chociaż na razie oficjalnie nie znamy ani miejsca, ani daty związanych z tym pojedynkiem. Wszystko wskazuje jednak na to, że KSW 44 odbędzie się przed wakacjami, w czerwcu. Najbardziej prawdopodobny scenariusz mówi o gali w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Karol Bedorf to znana postać polskiego MMA. Swego czasu mógł pochwalić się znakomitą passą pięciu lat bez porażki. W grudniu 2016 roku utracił pas mistrzowski na rzecz Brazylijczyka Fernando Rodriguesa Juniora. Od tamtej pory szczecinianin ani razu nie pojawił się w klatce.

Fani byłego mistrza KSW nie muszą martwić się o jego aktualną formę. Zawodnik zamieścił w portalu społecznościowym Instagram materiał wideo z jednego z treningów przed zbliżającym się pojedynkiem. Jeżeli chcecie ocenić, jak obecnie radzi sobie Bedorf, obejrzycie zamieszczony poniżej filmik.

Zanim jednak dojdzie do KSW w Trójwymieście, przypominamy, że zbliża się impreza we Wrocławiu. Typy na KSW 43 pokazują, kto wydaje się być faworytem zbliżających się pojedynków. Jeżeli chodzi o walkę Bedorfa z Pudzianem, wszystko wskazuje na to, iż to właśnie temu pierwszemu będzie dawało się większe szanse na sukces.

etoto bonus na mundial