Karol Bedorf zamieścił w internecie zdjęcie, w którym chwali się aktualną wagą oraz przepracowanymi nogami po treningach. W ten sposób zawodnik postanowił zmobilizować Mariusza Pudzianowskiego do ostrzejszych treningów przed KSW 44! 

Bedorf mobilizuje Pudziana do ostrzejszych treningów
Bedorf mobilizuje Pudziana do ostrzejszych treningów

Do starcia Karola Bedorfa z Mariuszem Pudzianowskim dojdzie już za niespełna miesiąc podczas najbliższego KSW. W Ergo Arenie był strongman zmierzy się z doświadczonym wojownikiem MMA, który miał ostatnio aż półtora roku przerwy od występów w oktagonie. Bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo, mimo wszystko, dają fighterowi ze Szczecina (Widziałeś już Typy na KSW 44?).

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Bedorf opublikował na Facebooku ciekawy post, w którym pochwalił się aktualną wagą oraz wysłał wiadomość do Mariusza Pudzianowskiego. Zawodnik chce za wszelką cenę zmobilizować swojego najbliższego rywala do jeszcze cięższej pracy, a także pokazać, że jest po przerwie w znakomitej formie.

Mariusz, zobacz jak zniszczone mam stopy od treningów… to dla Ciebie, żebyś pamiętał o tych „końskich” kopnięciach…

Publiée par Karol Bedorf sur mercredi 9 mai 2018

Popularny „Pudzian” dość szybko odpowiedział oponentowi. W przypadku jego posta także nie zabrakło zdjęcia wagi. Dodatkowo, Pudzianowski pochwalił się fotką aktualnej sylwetki, która – patrząc chociażby po komentarzach kibiców – robi bardzo pozytywne wrażenie.

KAROL jestem tuż za Tobą kopyta bolą rownież od kopania bo konie w Bialej Rawskiej są narowiste ;))))))))#mariuszpudzianowski #pudzilla #pudzianofficjal #pudzian #KSW44 ##wca #karolbedorf

Publiée par Mariusz Pudzianowski sur jeudi 10 mai 2018

Do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Bedorfem a Pudzianowskikm dojdzie 9 czerwca w Ergo Arenie. Podczas tej imprezy w oktagonie zobaczymy także, między innymi, Tomasza Oświcińskiego. Bilety cały czas można nabywać za pośrednictwem internetowych dystrybutorów wejściówek.

etoto bonus na mundial