Drugi weekend czerwca zapowiada się niezwykle emocjonująco dla wszystkich miłośników MMA. Organizatorzy Babilon MMA właśnie zapowiedzieli, iż kolejna ich impreza odbędzie się 8 czerwca! 

Szymon Kołecki nie dał szans rywalowi na Babilon MMA 3!

Termin wybrany przez organizację jest o tyle zaskakujący, że do zapięcia wszystkiego na ostatni guzik jest niewiele czasu, natomiast na 9 czerwca, czyli zaledwie następnego dnia, planowane jest KSW 44, w którym dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Co wiemy o czwartej gali Babilon MMA? Na razie bardzo niewiele, poza tym, że odbędzie się w podanym terminie w Ełku. Zdradzono także, iż w main evencie wystąpi Szymon Kołecki, ale nazwisko jego rywala pozostaje tajemnicą.

Pojedynki byłego mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów elektryzują kibiców z całej Polski, ponieważ ten jeszcze ani razu nie przegrał w formule mieszanych sztuk walki, a dodatkowo żadnemu z rywali nie dał dojść do drugiej rundy.

– Zdaję sobie sprawę z faktu, że dla wielu termin jest mocno zaskakujący. Sam miałem bardzo duży dylemat. Ostatecznie do zorganizowania gali przekonali mnie partnerzy biznesowi, którzy byli niezwykle zdeterminowani. Babilon MMA 4 odbędzie się dzięki nim. Szykuje się niesamowity weekend z MMA. Jestem przekonany, że kibice będą z tego powodu zachwyceni – mówi Tomasz Babiloński, właściciel Babilon MMA.

Będziemy informować o wszelkich nowościach dotyczących najbliższego Babilon MMA. Jednocześnie jesteśmy ciekawi, co sądzicie o terminie wybranym przez organizatorów. Uważacie, że organizowanie gali dzień przed dużym KSW ma sens?

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here