W oficjalnym fight cardzie KSW 42 brakuje jeszcze tylko jednego nazwiska. Brazylijskie media podają, że w łódzkiej Atlas Arenie z Ariane Lipski o tytuł mistrzowski powalczy Silvana Juarez! 

Argentynka ostatnią niewiadomą KSW 42?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Potencjalna rywalka Ariane Lipski to solidna zawodniczka, która w swojej karierze w formule mieszanych sztuk walki przegrała tylko w jednym starciu i to nie z byle jaką zawodniczką, a byłą członkinią federacji UFC, Polianą Botelho. Argentynka lubi kończyć pojedynki przed czasem – do tej pory tylko raz dotarła do końca starcia i musiała czekać na werdykt sędziów.

Lipski – mimo wszystko – wydawałaby się faworytką pojedynku na KSW 42. Wojowniczka radziła sobie już z takimi nazwiskami jak Katarzyna Lubońska, Sheila Gaff, Diana Belbita i Mariana Morais. Do oficjalnego potwierdzenia walki nie ma, oczywiście, jeszcze żadnych kursów bukmacherskich na ten pojedynek.

Co z walką w 9 marca?

Silvana Juarez na 9 marca ma zaplanowane starcie z Kolumbijką Sabiną Mezo. Spotkanie obu pań miało odbyć się na gali LFA 35. Media donoszą, że pojedynek zostanie odwołany, a zawodniczka z Argentyny zastąpi go występem w KSW 42.

Na oficjalnych witrynach Konfrontacji Sztuk Walki nie pojawiła się jeszcze żadna informacja na temat przeciwniczki Lipski. Być może sprawa rywalki dla Brazylijki jest nadal otwarta, a doniesienia dziennikarzy są jedynie plotkami wyssanymi z palca. Wszystko prawdopodobnie wyjaśni się w ciągu najbliższych kilku godzin, bowiem łódzką galę zaplanowano już na 3 marca, a więc za nieco ponad dwa tygodnie.

KSW 42 – fight card i transmisja online

Transmisja online z KSW 42, podobnie jak w poprzednich galach, będzie dostępna w trzech językach. Łącznie na imprezie zobaczymy dziewięć walk, z czego ostatnio zakontraktowaną jest pojedynek Kaszubowski – Henze.

Pełna rozpiska walk KSW 42:
  • Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
  • Marcin Wójcik – Chris Fields
  • Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
  • Michał Materla – Scott Askham
  • Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
  • Ariane Lipski – TBA
  • Filip Wolański – Bartek Kopera
  • Karolina Owczarz – Paulina Raszewska
  • Krystian Kaszubowski – Christopher Henze
etoto bonus na mundial