Bokserski mistrz wagi ciężkiej może już niedługo walczyć dla największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Przedstawiciele UFC robią wszystko, co mogą, by Anthony Joshua dołączył do grona ich federacji! 

Anthony Joshua kuszony przez UFC!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Dana White z UFC od dłuższego czasu bardzo pochlebnie wypowiada się na temat Anthony’ego Joshuy. Szef organizacji MMA ma pojawił się w Cardiff podczas walki wspomnianego boksera z Josephem Parkerem. 28-latek ma podobno spotkać się z Whitem, by omówić szczegóły potencjalnego kontraktu.

Zła wiadomość dla fanów MMA jest taka, że Joshua wcale nie zamierza debiutować w MMA, chociaż kilkakrotnie deklarował, że bardzo by chciał. Podobno Dana White będzie chciał podpisać z pięściarzem typową umowę promotorską. Kontrakt przewidywałby 10 walk, za które bokser miałby łącznie zarobić 500 milionów dolarów!

Mistrz świata wagi ciężkiej jest podopiecznym Eddiego Hearna, z którym współpracuje od początku zawodowej kariery, czyli od 2013 roku. Gdyby UFC udało się przejąć fightera, byłoby to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń tego roku.

Joshua jeszcze nie przegrał żadnej oficjalnej walki. Za walkę z Władimirem Kliczko zarobił 18 milionów funtów. Gdyby zgodził się na warunki proponowane przez UFC, zostałby najlepiej opłacanym bokserem na świecie!

Ewentualny kontrakt boksera z Ultimate Fighting Championship mógłby także jego przepustką do późniejszych walk w formule MMA. Z pewnością występ takiego zawodnika w oktagonie byłby medialnym hitem, który przyciągnąłby przed telewizory miliony fanów sportów walki nie tylko z Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych, ale z całego świata!

etoto bonus na mundial