Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW, udzielił wywiadu portalowi Sport.pl, w którym nie wykluczył, że Anna Lewandowska wkrótce wystąpi na gali Konfrontacji Sztuk Walki!

Anna Lewandowska wystąpi na KSW?

Żona polskiego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, od dłuższego czasu wymieniana jest wśród potencjalnych uczestniczek gali KSW. Tak naprawdę posiada wszystko, czego organizatorzy tej imprezy mogą sobie wymarzyć: nazwisko, popularność i przeszłość związaną ze sportami walki. Ewentualna walka Lewandowskiej z pewnością odbiłaby się szerokim echem w Polsce, szczególnie wśród osób, które na co dzień nie interesują się szczególnie mieszanymi sztukami walki.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Martin Lewandowski z KSW w programie „Sam na Sam” powiedział, że jest w stałym kontakcie z popularną trenerką i wybranką futbolisty Bayernu Monachium. Podkreślił jednak, że nie oznacza to wcale, iż Ania w najbliższym czasie znajdzie się w karcie walk KSW.

Kochani, w Wasze ręce oddaję Aplikację Diet & Training by Ann! I to dosłownie, bo wszystko mieści się w telefonie! To jedyne w Polsce narzędzie, które łączy plan żywieniowy z treningami 🤩 Dlaczego Aplikacji Diet & Training by Ann? ➡️ bo to pierwsza w Polsce aplikacja, dzięki której zmienisz styl życia jednocześnie w najważniejszych obszarach: dieta, trening i motywacja 👍 ➡️ bo do zrobienia treningu nie potrzebujesz Internetu! Ściągnij wybrany tydzień treningowy na swój telefon i ćwicz ze mną nawet na wakacjach! ➡️ bo już na starcie dostajesz 5 programów treningowych, na 3 poziomach różnej długości i poziomach zaawansowania! To tyle samo, co dziesiątki płyt DVD z nagraniami! Serio? Bądźmy praktyczni! ile miejsca zajmują te wszystkie płyty DVD? Miej to wszystko w jednym miejscu – w swoim smartfonie!😇 #TrainingByAnn #Training_by_Ann #AnnaLewandowska #hpba #Motivation_by_Ann #trening #ćwiczenia #ćwiczymy #training #exercise #exercises #trainingapp #motywacja #motivation #success #workout #fitness

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

– „Nie muszę marzyć o jej występie w mojej organizacji. Ona jest po prostu w zasięgu ręki. Nie mówię od razu, że powalczy w KSW, ale mamy do siebie telefony i znamy się dobrze. Gdzieś ten temat został ruszony. Ania jest sportsmenką, uprawiała karate” – powiedział Lewandowski.

Z ewentualnej walki w KSW na pewno nie byłby zadowolony mąż Anny, Robert. Chodzą słuchy, że nie jest on zbyt dobrze nastawiony do tego typu imprez, szczególnie, gdyby w jednej z nich miała wystąpić jego żona.

– „Z samym Robertem jeszcze nie miałem okazji na ten temat porozmawiać. Z tego co słyszałem, to jednak lekko się skrzywił. Rozumiem go jako facet żonaty” – zakończył Martin Lewandowski.

A wy co sądzicie o ewentualnym angażu pani Lewandowskiej w KSW? Z kim najchętniej widzielibyście ją w oktagonie?

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here