Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW, udzielił wywiadu portalowi Sport.pl, w którym nie wykluczył, że Anna Lewandowska wkrótce wystąpi na gali Konfrontacji Sztuk Walki!

Anna Lewandowska wystąpi na KSW?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Żona polskiego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, od dłuższego czasu wymieniana jest wśród potencjalnych uczestniczek gali KSW. Tak naprawdę posiada wszystko, czego organizatorzy tej imprezy mogą sobie wymarzyć: nazwisko, popularność i przeszłość związaną ze sportami walki. Ewentualna walka Lewandowskiej z pewnością odbiłaby się szerokim echem w Polsce, szczególnie wśród osób, które na co dzień nie interesują się szczególnie mieszanymi sztukami walki.

Martin Lewandowski z KSW w programie „Sam na Sam” powiedział, że jest w stałym kontakcie z popularną trenerką i wybranką futbolisty Bayernu Monachium. Podkreślił jednak, że nie oznacza to wcale, iż Ania w najbliższym czasie znajdzie się w karcie walk KSW.

Kochani, w Wasze ręce oddaję Aplikację Diet & Training by Ann! I to dosłownie, bo wszystko mieści się w telefonie! To jedyne w Polsce narzędzie, które łączy plan żywieniowy z treningami 🤩 Dlaczego Aplikacji Diet & Training by Ann? ➡️ bo to pierwsza w Polsce aplikacja, dzięki której zmienisz styl życia jednocześnie w najważniejszych obszarach: dieta, trening i motywacja 👍 ➡️ bo do zrobienia treningu nie potrzebujesz Internetu! Ściągnij wybrany tydzień treningowy na swój telefon i ćwicz ze mną nawet na wakacjach! ➡️ bo już na starcie dostajesz 5 programów treningowych, na 3 poziomach różnej długości i poziomach zaawansowania! To tyle samo, co dziesiątki płyt DVD z nagraniami! Serio? Bądźmy praktyczni! ile miejsca zajmują te wszystkie płyty DVD? Miej to wszystko w jednym miejscu – w swoim smartfonie!😇 #TrainingByAnn #Training_by_Ann #AnnaLewandowska #hpba #Motivation_by_Ann #trening #ćwiczenia #ćwiczymy #training #exercise #exercises #trainingapp #motywacja #motivation #success #workout #fitness

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

– „Nie muszę marzyć o jej występie w mojej organizacji. Ona jest po prostu w zasięgu ręki. Nie mówię od razu, że powalczy w KSW, ale mamy do siebie telefony i znamy się dobrze. Gdzieś ten temat został ruszony. Ania jest sportsmenką, uprawiała karate” – powiedział Lewandowski.

Z ewentualnej walki w KSW na pewno nie byłby zadowolony mąż Anny, Robert. Chodzą słuchy, że nie jest on zbyt dobrze nastawiony do tego typu imprez, szczególnie, gdyby w jednej z nich miała wystąpić jego żona.

– „Z samym Robertem jeszcze nie miałem okazji na ten temat porozmawiać. Z tego co słyszałem, to jednak lekko się skrzywił. Rozumiem go jako facet żonaty” – zakończył Martin Lewandowski.

A wy co sądzicie o ewentualnym angażu pani Lewandowskiej w KSW? Z kim najchętniej widzielibyście ją w oktagonie?

etoto bonus na mundial