Tony Ferguson jeszcze w tym tygodniu będzie miał zdjęte ponad 30 zszywek z nogi. Znany zawodnik organizacji UFC pokazał zdjęcie, na którym jego kończyna wygląda jak wyjęta żywcem z komiksów „Wolverine”. ZOBACZCIE SAMI!

31 zszywek w nodze znanego zawodnika MMA!
31 zszywek w nodze znanego zawodnika MMA!

Fergusona mieliśmy oglądać w akcji podczas pojedynku z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 223. Ostatecznie do starcia zawodników nie doszło, ponieważ ten pierwszy zerwał więzadła krzyżowe, a lekarze podjęli decyzję o konieczności przeprowadzenia operacji.

34-latek z Michigan przyznaje, że nie odczuwa już efektów ubocznych po działaniach lekarzy i planuje za jakiś czas wrócić do sali treningowej, by odbudować formę pozwalającą mu ponownie zawalczyć MMA. Trzeba jednak przyznać, że rana po operacji nie wygląda najlepiej. Dziennikarze gazety „The Sun” określili ją nawet mianem „makabrycznej”.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Ferguson „pochwalił” się nogą na Instagramie. Nie trzeba było długo czekać na oryginalne komentarze fanów, którym w takich sytuacjach nigdy nie brakuje pomysłów ani wyobraźni.

Według zawodnika, lekarze założyli mu dokładnie 31 zszywek. Wkrótce zostaną one ściągnięte, a Ferguson z pewnością po wszystkim poinformuje o fakcie obserwujących go miłośników MMA.

Jak w ogóle doszło do kontuzji 34-letniego fightera? Po sieci krążą dwie wersje wydarzeń. Sam zainteresowany twierdzi, że niefortunnie stanął w trakcie nagrania w studiu telewizyjnym, natomiast pracownicy ESPN utrzymują, że Ferguson doznał urazu w trakcie podróży.

Niestety, na razie trudno powiedzieć, kiedy po raz kolejny zobaczymy w akcji popularnego gwiazdora UFC. O wszelkich nowych informacjach w jego sprawie będziemy was informować na bieżąco!

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here